Home / Fudbal / ČARAPANI REDOM PROTIVNIKE IZUVAJU Fudbaleri Napretka u borbi za opstanak napravili su seriju pobeda i danas je „pao“ i TSC u Senti

KRUŠEVAC – Fudbaleri Napretka u grčevitoj borbi za superligaški opstanak napravili su seriju od pet pobeda, a danas su se podičili osvajanjem bodova protiv TSC.a, na gostovanju u Senti (3:1).

Domaći su poveli u 31 minutu preko Milićevića i tako se otišlo na odmor. U nastavku kao da je igrao drugi Napredak i očas su Bačanin (61 i 78) i Melunović (69 minutu) preokrenuli rezultat.

-TSC ne moše na tabeli ni gore ni dole i znali smo da im motivacija neće biti na nivou za razliku od nas jer se još borimo za opstanak i trebaju nam još dve pobede- kazao je trener Milan Đuričić.