NOVO
Home / Fudbal / ZVEZDA POBEDILA A NIJE SE OZNOJILA Fudbaleri Napretka retko slabo odigrali utakmicu boraveći uglavnom ispred svog gola (1:4)

KRUŠEVAC – Odavno fudbaleri Napretka nisu pružili slabiju igru kao na utakmici protiv Crvene Zvezde i poraz je bio neminovan – 1:4. Treba reći da i šampion nije blistao, gotovo da se nisu ni oznojili, igrali su lagano, jer su se vidno čuvali za derbi susret, u sredu, sa Partizanom.

Čarapani su u početku malo parirali, onda je u 21 minutu Sprema u padu lopta zakačila u ruku i sudija Šegrt je još brže pokazao na penal, Katai je bio precizan. Četiri minuta kasnije Aćineli je zatresao mrežu, potom Ben u 71i Pavkov 76, a za Napredak Milunović u 72 minutu.

VELIKA TRI BODA

– Prvih dvadest minuta egal utakmica, ništa se nije posebno dešavalo, onda smo počeli malo da trčeimo bez lopte, da malo u prostor namučimo Napredak. Otvorili smo utakmicu, stvorili šanse i nemam šta da zamerim momcima jer ovo je bilo teško gostovanje i velika tri boda- kazao je Dejan Stanković, šef stručnog štaba Crvene Zvezde.

PENAL NAS POTOPIO

-Istina je da smo u početku utakmice bili ravnopravni, ali mislim da nas je penal potopio. Posle primljenog gola iz penala ekipa se odmah izduvala. Zvezda je puna I puca od samopuzdanja, jer tako je kada pobeđujete u nizu. Imali smo jednu mini seriju od tri utakmice bez poraza i ova utakmica nam je došla u nevreme- istakao je Milan Đuričić, trener Napretka. D.MITROVIĆ