Home / Ostali sportovi / Atletika / ODRŽAN ŠESTI POLUMARATON Pobednici su Beograđani Velimir Bojović u muškoj konkuenciji, a u ženskoj Danijela Urošević

ODRŽAN ŠESTI POLUMARATON Pobednici su Beograđani Velimir Bojović u muškoj konkuenciji, a u ženskoj Danijela Urošević

KRUŠEVAC – Popularni polumaraton u carskom gradu okuplja sve više takmičara ove ih je bilo oko petsto, a dolaze odasvud. Sada su se nadmetali takmičara svih uzrasnih grupa. Pored glavnih trka održana je i “Trka zadovolkjstva” za rekreativce” i “Drčji osmeh” za najmlađe. Atletsko-rekreativni klub “Maratonac” je bio organizator, a pokrovitelj Grad Kruševac.

Pobednik glavne trke polumaratona na 21,1 kilometar u muškoj konkurenciji je Velimir Bojović iz Beograda, a njegova sugrađanka Danijela Urošević najbrža je bila u ženskoj. Na deset najbolji su bili Đuro Borbeni iz Apatina i Hristina Jovanovska iz Skoplja, a na pet kilometra Branislav Stepanov iz Bečeja i Aleksandra Stojanović iz Vrnjačke Banje. D.M.

Komentariši:

Vaša email adresa neće biti objavljena.Obavezna polja su označena *

*