Home / Fudbal / TSC I DALJE SIGURNO VODI TRKU Fudbaleri iz Bačke Topole od kada su na vrhu tabele Prve lige igraju sve bolje što su pokazali i protiv Bežanije

TSC I DALJE SIGURNO VODI TRKU Fudbaleri iz Bačke Topole od kada su na vrhu tabele Prve lige igraju sve bolje što su pokazali i protiv Bežanije

BEOGRAD – I posle 29. kola Prve lige u vrhu tabele ostalo je sve isto. Vodeći TSC (na slici) je nadigrao Bežaniju, ubedljivo pobedio I još jednom pokazao da sa čelne pozicije do kraja prvenstva nema nameru da se pomera. Drugoplasirani Javor osvojio je bodove, ali se namučio protiv komšija iz Čajetine i tako zadržao veliku prednost ispred Inđije.

Na začelju cementiran Novi Pazar sa malim šansama da se pridigne i jedan je od glavnih kandidata  za selidbu u niži rang. Isto je i sa Slobodom, Borcem i Teleoptikom koji se još pomalo koprcaju uz potajnu nadu da bi mogli u plej autu nešto da urade, ali poznavaoci fudbala isto tako misle da su glavni srpskoligaški kandidati. (foto: FK TSC)  D.M.

Rezultati 29. kola: TSC-Bežanija 4:1, Bečej-Novi Pazar 3:0, Javor-Zlatibor 2:1, Trajal-Radnički 2:0, Teleoptik-Borac 3:1, Žarkovo-Budućnost  0:0, Metalac-Sinđelić 1:0 i Sloboda-Inđija 0:2. Prvi je TSC sa 65, Javor ima 62, Inđija 56, Metalac i Radnički po 48, ubedljivo na začelju su Novi Pazar sa 14, Sloboda ima 18, Borac 25, Teleoptik 26 bodova.

Komentariši:

Vaša email adresa neće biti objavljena.Obavezna polja su označena *

*