Home / Fudbal / „TROJKA“ ZVEZDINA MERKA ZA ČARAPANE Očekivalo se da će Napredak pružiti snažan otpor lideru, ali je prošao isto kao i na svom terenu

KRUŠEVAC – Mnogi prijatelji fudbala oćekivali su da će Napredak opet pružiti sažan otpor i napraviti izenađujući rezultat protiv Crvene Zvezde u Beogradu, ali pokazalo se da su to samo puste želje i prazne priče. Igrao je začuđujuće slabo, za „trojku“ , to je i dobio (3:0), isto kao na početku prvenstva na svom stadionu.

Prvih petnaestak minuta igrana je „viktorija“ ispred Napretkovog gola. Zvezda je već u 12 minutu povela preko Savića čiju je loptu golman Petrović uhvatio, ali mu se ona izmigoljila i otišla u mrežu. Drugi gol je postigao Veškovac 60 minutu kada je nespretno inerenisao i poslao u svou mrežu, a pobedu je overio e u 79 mnutu.

– Pošteno je reći da je Zvezda bila bolji tim, imali su šanse, preke, postigli tri gola. Dobri su bili u prvom poluvremenu, u nastavku smo mi počeli neto da igramo i onda je autogol završio utakmicu. Preostaje mi posle svega da čestitam pobedu Crvenoj Zvezdi- izajvio je posle utakmice Milorad Kosanović, trener Napretka.