Home / Fudbal / I SA NOVIM TRENEROM STARA PRIČA Fudbaleri Trajala i posle 6. kola još nemaju prvoligašku pobedu i na tabeli su u društvu fenjeraša

KRUŠEVAC – Furioznim igrama i rezultatima fudbaleri Trajala su ostvarli plasman u Prvu ligu Srbije, ali u novom društvu još nisu uspeli da se snađu i pokažu na terenu onim igrama na kojima su navikli svoje gledaoce. Dogodilo se ono što niko nije očekivao, posle šestog kola nisu ostvarli nijednu pobedu, imaju samo dva osvojena boda, postigli su dva gola i sa užičkom Sobodom zauzimaju poslednja dva mesta na tabeli.

U minulom kolu protiv Metalca (1:1) pred svojim gledaocima, umesto smenjenog Miljojka Gošića, vodio ih je novi trener Goran Lazarević, ali je na terenu bila ista priča. Neoprzenošću su dozvolii da gosti povedu već u 16 minutu, a onda je nastala jurnjava da se izjednači, što je učiino Valiantu u 75 minutu. Pravili su šanse, promašivali, a golmanu Stojanoviću mogu da zahvale što u finišu gosti nisu odneli ceo plen. (Foto: S.Nastić).