Home / Fudbal / POSLE DVA VOĆSTVA OSTALI KRATKIH RUKAVA Kraljevačka Sloga u Srpskoj ligi Zapad još nije ostvarila pobedu u ovom prvenstvu

KRALJEVO – Fudbaleri Sloge ni ovoga puta, protiv Poleta iz Ljubića, nisu bili kadri da ostvare pobedu, već su došli samo doremija 2:2. Sada su bili najbliži osvajanju tri boda jer su čak dva puta imali rezultatsku prednost. Poveli su već u 13 minutu kada je posle kornera Luković bio u skoku najviši i glavom poslao loptu u prežu gostiju iz Ljubića.

U nastavku prava bura. Fudbaleri Poleta su u 63 minutu poravnali rezultat iz ponovlkjenog udarca sa bele tačke. Strelac je bio Stevlić. Nakon pet minuta arbitar je dosudio kazneni udarac za Slogu, a siguran strelac bio je Todorić. I kada su se gledaoci ponadali da će njihovi ljubimci konačno osvojiti tri boda Stevlić je u 72 minutu opet izjednačio. S.P.