Home / Info / SA DVA IGRAČA VIŠE LAKŠE SE DIŠE Protiv Partizana je Mladost vodila, a izgubila bodove kada su joj u finišu meča isključeni fudbaleri

LUČANI – Gledaoci pored malih ekrana i onih malo koji su se okupili na stadionu u dragačevskoj varoši na superligaškoj utakmici Mladost – Partizan (1:2),  odavno nisu gledali predstavu sa toliko neobičnih događanja, od kojih su neka bila i za čuđenje. Partizan se pokazao u bledom izdanju, a na drugoj strani odvažna ekipa Mladosti koja se hrabro suprotstavila favorizovanom protivniku. Lučanci su vodili do 85 minuta, a kada su im isključena dva igrača tada se sve preokrenulo.

– Izvanredna Mladost, disciplinovana, maksimalno angažovana, igrači su odradili sve što sam tražio od njih, sve ostalo je bespredmetno komentarisati. Nemam više komentar. Treba da komentarišem i da budemo kažnjeni i ja i klub, ne pada mi na pamet. Ne može jedanaest sa devet. Partizan nije imao šansu dok smo bili jedanaest na jedanaest, ali nema veze to je naš fudbal- ljutito kazao je za TV Arenu  Neško Milovanović, trener Mladosti

Da li je sudija Aleksandar Vasić pogrešio kada je pokazao po drugi žuti karton, igračima Mladosti, Tumbasoviću u 84 i Jovanoviću u 87 minutu, ostaje da procene eksperti iz sudijske organizacije, ali je činjenica da su isključenja uticala na konačan ishod utakmice. Jer, Partizan je izjednačio u 85, a do pobede došao u 89 minutu. N.L.