Home / Ostali sportovi / Košarka / POLA KOŠA DOSTA DA TAMIŠ POBEDI SLOGU Baš je uzbudljivo bilo u poslednjim sekundama meča ali su gosti sačuvali prednost iz prvog dela

KRALJEVO – U Prvoj ligi Srbije košarkaši Tamiša minimalnim rezultatom u Kraljevu su pobedili Slogu 75:76 (14:21, 14:20, 30:18, 17:17) i osvojili važne bodove. Igra je bila uzbudljiva naročito u poslednjim sekundama kada su Pančevci uspeli da sačuvaju prednost iz prvoh dvadeset minuta.

Istina trener Kraljevčana Dimitrijević i njegovi puleni zapeli su i dobro otvorili nastavak susreta, posle pola sata igre i poravnali rezultat (53:53), potom došli u voćstvo. Završna četvrtina bila je prepuna uzbudljivih preokreta i na kraju su se košarkaši Tamića radovali minimalnom prednošću

Kod domaćina vrlo dobri Kostić 21 poen, Samojlović 19, Matović 10… U ekipi iz Pančeva efikasni, Radović 14, Đorđević 11, Smiljanić 10 poena. S.P.