Home / Fudbal / POD BAGDALOM LOPTA NE MIRUJE U zatišju superligaškog prvenstva Napredak je odigrao prijateljski meč sa surduličkim Radnikom (2:1)

KRUŠEVAC (2.9) – Dok superligaško prvenstvo miruje, zbog meča reprezentacije sa Moldavijom, na stadionu Mladosti odigran je prijateljski susret Napretka i surduličkog Radnika (2:1), na kome je viđena zanimljiva i obostrano otvorena igra.

Trener Napretka Nenad Sakić iskoristio je priliku da pruži šansu i igračima sa majom minutažom u prvenstvu. Radnik je poveo golom Pudličanina u 15 minutu, izjednačio je Kasalica u 45 iz penala, a konačan rezultat je postavio Simonović u 75 minutu. N.S.