Home / Fudbal / POBEDOM POČELI PRIPREME U ANTALIJI Fudbaleri Napretka igrali po poluvreme sa dve ekipe i porazili mađarsku ekipu Tiszakecske LC

ANTALIJE – U prvom delu kontrolne utakmice sa mađarskom ekipom Tiszakecske LC (2:0) Napredak je igrao po poluvreeme sa dve ekipe i pobedio. Istina tim koji je igrao u prvom delu pokazao je staru booljku neefikasnost i završio bez golova. U nastavku Šarić je zanjiho mrežu sa bele tačke posle faula nad Kerkezom, a posle Labanovog centaršuta Bojović je povećao rezultat.

Protiv Mađara šef stručnog štaba Dušan Đorđević izveo je dva sastava. U prvom poluvremenu su igrali: Petrić, S. Jovanović, Prijović, Đeković, Boha, Pantić, Rosnup, Bastaajić, Đ.Jovanović, Stankovi i Matić. U drugom su nastupali: Savić, Kerkez, Mršić, Vukajlović, Laban,  Putničanin, Zogović, Šarić, Čečarić, Ljubomirac i Bojović. D.M.  (foto>: FK Napredak)