NOVO
Home / Fudbal / POBEDILI A NISU SE NI OZNOJILI Fudbaleri Crvene Zvezde osvojili bodove protiv Napretka koji nije bio kadar barem da zapne i pruži otpor

KRUŠEVAC – Odavno fudbaleri Crvene Zvezde nisu lakše pobedili kao gosti ekipu Napretka, stekao se utisak da se nisu čestito ni oznojili, a dokopali su se važnih bodova (0:2). Čarapani umesto, kao što su najavljivali, da zapnu, da izgaraju, odigrali su utakmicu neorganizovano, zbonjeno, bez prave akcije i valjane šanse, naročito su bili ispod proseka u prvom poluvremenu.

Na drugoj strani Crvena Zvezda nadmena, postigli su gol tek što su počeli, Rodić je zatresao mrežu  posle kornera već u 5 minutu kada nekoliko igrača u šesnaestercu nije skakalo i golman Jordanov je bio nemoćan. Pred odmor Katai je povisio rezultat. U nastavku petnaestak minuta Napredak je zaigrao kako treba, postigao i gol, ali ga je sudija poništio zbog navodnog ofsajda.

– U prvom poluvremenu bili smo baš loši, primili smo gol iz prekida, što je postala naša boljka. Bojažljivo su ušli u utakmicu, imali su prevelik respekt prema igračima Zvezde. Pre meča imali smo kadrovskih problema, a protivnik ima kvalitetniji tim od nas. Zato su naredne naše utakmice prilika da tražiimo bodove- istakao je Nikola Stojanović, pomoćni trener Napretka. D.M.