Home / Ostali sportovi / Odbojka / “PLAVI GOLUBOVI” BUĆNULI U IBAR U suerligaškom vojevanju odbojkaši Ribnice ubedljivo savladali Spartak 3:0 (26:24, 30:28, 25:17)

KRALJEVO – Prvi set gosti iz Subotice počeli su udarnički. Čak su stvorili solidnu prednost (8:2), a onda su na scenu stupili kapiten Ribnice i drugovi. Do kraja seta igralo se poen za poen, a u finišu odlučila je preciznost domaćina.

Tako je bilo i u druugoj trećini. Potom su gosti, čini se, ostali bez “goriva” pa je treći set dobijen ubedljivim rezultatom. Gledaoci su bili zadovoljni igrom koju su pokazali igrači oba tima zato su i aplauzi odjekivali. S.PETKOVIĆ