Home / Fudbal / OTARASILI SE MALERA I NIŽU POBEDE Fudbaleri Napretka dugo su rezultatski tavorili da bi sa Spartakom pokazali da su ozbiljna družina

KRUŠEVAC – Dugo su fudbaleri Napretka u ovom superligaškom prvenstvu rezultatski tavorili, u sedmom kolu bili su bez pobede i su dva boda na taabeli ćvrsto držali posledje mesto, ali odjednom se sve preokrenulo. Otarasili su se malera koji su ih pratili pobedom protiv Mladost GAK-a i obradovali svoje strpljjive navijače, a u prošlom kolu pesmom su se vratili u svoj carski grad sa severa Bačke, jer su u Subotici pobedili Spartaka – 1:2.

Odigrali su utakmicu zrelo, disciplinovano na svakom delu terena, tačnim pasovima krenuli su od početka “visoko”, drsko napadali i već u 10 minutu Marko Šarić pokazao vrhunsko golgeterske umeće i zatresao mrežu “goluubova”. Drugi gol je dao najmlađi Nemanja Đeković u 64 minutu. Čarapani su propustili i još nekoliko idealnih prilia da povećaju voćstvo, a jedini gol za domaćie postigao je Obradović u 88 minutu. D.M. (foto:FK Napredak)