Home / Ostali sportovi / NE SILAZE SA POSTOLJA ZA POBEDNIKE Najmlađi plivači Napretka osvojili dve srebrne medalje na Pionirskom prvenstvu Srbije

Plivači u Beceju 2

BEČEJ (27.3.) – Najmlađi plivači Napretka dodali su u svoju bogatu riznicu medalja još dve srebrne, koje su osvojili na Pionirskom prvenstvu Srbije, održanom u Bečeju, a na kome je učestovalo 302 plivača iz 67 klubova.

Četverac Napretka: Luka Janković, Luka Radmanovac, Aleksandar Milenković i Luka Marković blistali su u bazenu osvojili medalje u dve plivačke kategorije – štafeti 4×50 metara kraul i 4×50 metara mešovitim stilom. D.M.