Home / Fudbal / NAPREDAK PROŠAO U OSMINU FINALA Prvu pobedu je ostvario novi trener Goran Stevanović sa svojim fudbalerima protiv Žarkova (2:1)

KRUŠEVAC- Fudbaleri Napretka su pobedili prvoligaša Žarkovo (2:1) u prvom meču šesnaestine i plasirali se u osmini finala finala Kupa Srbije. Gosti su poveli golom Dašića već u 5 minutu, a domaćini su preokrenuli rezultat u nastavku meča preko Kočića u 58 i Miloševa u 83 minutu.

Sa novim trenerom Goranom Stevanovićem, posle remija u prvenstvu sa niškim Radničkim, ovo je prva pobeda Napretka koja je donela radost na stadionu Mladosti i najavila nadalje vedrije dane. Težu povredu na utakmici doživeo je Marko Mrkić i zbrinut je u kruševačkoj bolnici. D.M.