Home / Ostali sportovi / Odbojka / KRALJEVČANIMA FINIŠ I BODOVI U uzbudljivom meču odbojkaši Ribnice bolji od Crvene Zvezde 3:2 (25:22, 20:25, 25:21, 23:25, 15:10)

KRALJEVO – U finišu za infarkt posle taj breka, petog seta, pobeda je pripala odbojkašima Ribnice, a do tada sa Crvenom Zvezdom na parketu se vodila izjednačena i do kraja neizvesna borba.

Prvi set pripao je domaćinima, drugi gostima. Treći set je posebna priča. Ribnica je imala voćstvo od 7:2, crveno-beli su serijom od 8:1 došli do prednosti ali su se na kraju radovali puleni trenera Simojlovića. Crvena Zvezda je posle serije grešaka protivnika, uglavnom vodećih igrača, u četvrtom setu došli do izjednačenja i doigraanja – taj breka.

Epilog trećeg seta preko 1.000 gledalaca dočekao je na nogama. Sve je bilo ravnopravno i neizvesno dok na servis nije došao kapiten Todorović. Proradio je i blok i na kraju pravaa euforija u gledalištu i na parketu. S.PETKOVIĆ