Home / Fudbal / KONAČNO RADOST NA STADIONU MLADOSTI Fudbaleri Napretka zabeležili prvu pobedu u nastavku prvenstva nad solidnom Inđijom (1:0)

KRUŠEVAC – Preteška je bila utakmica sa Inđijom za fudbalere Napretka jer bi ih posrtanje odvelo na začelje superligaške tabele i borbu za opstanak, ali konačno su pobedii i beskrajno se radovali.

Nije bilo lako osvojiti bodove na ovakvoj utakmici, jer i Inđija muči istu muku oko opstanka. Igralo se otvoreno i napadački, bilo je dosta šansi, udaraca na golove, a gosti su imali i dve prečke.

Neizvesnost je bila sve do 82 minuta, a onda je Marko Bačanin zatresao mrežu Inđije. Golgetersko umeće pokazao je i protiv Javora, za razliku od drugih u Napretku koji su to samo bajagi.D.M,