Home / Fudbal / KONAČNO OSVOJILI PRVI BOD U GOSTIMA Tek u osmom kolu Superlige fudbaleri Napretka se radovali remijem u Bačkoj Palanci

KRUŠEVAC – Posle serije bezličnih igara i plasmanom na samom začelju tabele fudbaleri Napretka su osvojili prvi bod gostima protiv Bačke u Bačkoj Palanci (0:0). Valja reći da ništa nije igrao bolje nego do sada, čak je imao je i igrača više u finišu utakmice, ali prednost nije umeo da iskoristi i sa bodom treba da bude zadovoljan.

Tvrda utakmica u prvm delu izjednačena igra, igrao se uglavnom na sredini terena, bez šanse za gol. U nastavku smo dvadesetak minuta imali igrača više tada nismo čuvali bod već nastojali da dođemo do pobede. Napravili smo nekolko izglednih prilika, ali objektvno remi je najrealniji rezultat- istakao je Dragan Ivanovi, trener Napretka.  D.M.