Home / Fudbal / KONAČNO I ČARAPANI SLAVILI U GOSTIMA Fudbaleri Napretka pobedili ekipu Zlatibora u Užicu (2:1) i zaputili se u beg sa začelja tabele

UŽICE – Fudbaleri Napretka zadovoljni se vraćaju iz Užica jer su pobedili ekipu Zlatibora (2:1). Trebalo je da prođu sedam kola u nastavku prvenstva pa da prvi put se od nekuda donesu tri  boda.

Utakmica je bila živa, otvorena, zanimljiva. Napredak je poveo u 7 minutu golom Melunovića iz penala, poravnao je rezultat je Momčilović u 45, a radost je gostima doneo Marjanović u 87 minutu.

– Rekao sam igračima na poluvremenu da nam i bod odgovara. Povukli smo se u nastavku i reći ću da nam je ovo bio najslabiji meč u sezoni, a pobedili smo- istakao je trener Milan Đuričić. D.M.