Home / Fudbal / IDU DA POBEDE, A VRAĆAJU SE POGNUTIH GLAVA Napredak u ovom prvenstvu još nijedan bod nije osvojio u gostima a odlazi sa optiizmom

KRUŠEVAC –  Uoči svakog gostovanja u ovom prvenstvu šef stručnog štaba fudbalera Napretka Milan Đuričić najavljuje dobru igru i rezultat, ali se uvek otuda vraća poražen. Tako je bilo i pred put u Suboticu i izgubio je od Spartaka – 3:2.

U prvom poluvremenu „golubovi“ su iskoristili šanse i vodili (2:0), a u nastavku gosti su zaigrali bolje i poravnali rezultat (2:2) i ličilo je da će tako ostati. Ali, u samom finišu meča golman Vasiljević je napravio čudan penal i poraz je bio neminovan.

– Utakmica je bila zanimljiva, bilo je golova, šansi, ali mi smo sami sebe pobedili. Uostalom nama niko nije kriv što svoje šanse nismo iskoristili, ali na kraju se desilo se to što se desilo, penal je čist kao suza- istakao je trener Đuričić. D.MITROVIĆ