Home / Fudbal / “GUMARI” SPECIJALISTI ZA REMIJE Fudbaleri Trajala u prva tri kola imaju tri pobede potom ređaju polovične rezultate kao u nedelju u Žarkovu

KRUŠEVAC – Fudbaleri Trajala dobro su počeli prvenstvo, na prve tri utakmice zabeležili su isto toliko pobeda, ali nadalje ređaju samo remije. Postali su pravi specijalisti za polovične rezultate i trenutno ih najviše imaju u Prvoj ligi Srbije – čak sedam.

Tako je bilo i u minulom kolu u gostima protiv Žarkova (1:1). Poveli su već u 11 minutu majstorskim pogotkom Ivice Jovanovića i zatim napravili nekoliko dobrih prilika da povećaju voćstvo. Domaćin je poravnao rezultat u 63 minutu preko Steve Nikolića.

– Imali smo šanse sve da rešimo u prvom poluvremenu, potom se nadovezalo i u drugom delu. imali smo ofanzivu, šansi. Ovo je u nizu četvrta utakmica u sa istim rezultatom i očekujemo pobedu na sledećoj- istakao je Predrag Pešić, trener Trajala. D.M