Home / Fudbal / „GREBIĆI“ OTIŠLI KUĆI PEVAJUĆI U Kraljevu je odigran komšijski derbi Srpske lige Zapad Sloga – Borac i bodove su odneli Čačani (1:2)

KRALJEVO – U komšijskom derbiju starih fudbalskih rivala, odigranom u Kraljevu, bodovi su pripali razigranim gostma iz Čačka (1:2). Fudbaleri Sloge su u prvih pola sata igre imali nekoliko povoljnih prilika, ali mreža Borca je ostala netanuta.

I kako to već obično biva ubrzo je stigla kazna. Za desetak minuta, u 35 i 39, dva puta se zatresla mreža Kraljevčana. Najpre je strelac bio Grbović, a poslei Krstić. Počasni pogodak za domaćine postigao je Anđelković u 60 minutu. S.P.