Home / Fudbal / GLAVU NE PODIŽU U NASTAVKU PRVENSTVA Napredak je kao gost poražen od Čukaričkog i pokazao da još nije kadar nikog da pobedi

BEOGRAD – Bio je to deveti uzastopni poraz fudbalera Napretka, od Čukaričkog na Banovom Brdu (3:0), ubedljiv i čini se ostvaren na najlakši način od svih  do sada. Za samo dva minuta, u 4o i 42 minutu Rakonjac i Kovač su načeli mrežu, a Čolović je postigao treći i zapržio ćorbu Čarapanima.

Šta reći o igri Napretka, gotovo ništa. Bajagi dobra odbrana bila je, kao i uvek u ovom prvenstvu, sa dosta šupljina, što se naročito videlo kod prva dva primljena gola. Golgeteri se nisu videli, kao i tvorci osmišljenih akcija. Treneru Stefanoviću zato predstoj golem posao da napravi pobednički tim.