Home / Ostali sportovi / Bagminton / ČETIRI ZLATA I SREBRO ZA NAŠE JUNIORE Badminton reprezentacija Srbije blistala igrom na 10. Donut Cupu 2023. održanom u Sloveniji

ČETIRI ZLATA I SREBRO ZA NAŠE JUNIORE Badminton reprezentacija Srbije blistala igrom na 10. Donut Cupu 2023. održanom u Sloveniji

BEOGRAD – Juniorska badminton reprezentacija Srbije blistala je na 10. Donut Cupu 2023, za igrače do 11, 13, 15 i 17 godina, održanom u Sloveniji. Naša četvorka Aleksa Radovanović, Danilo Stefanović, Andreja Bogojević i Teodora Latas takmičili su se u kategoriji do 15 godina i izvojevali četiri zlatne medalje u muškom i ženskom singlu, a muškom i ženskom dublu srebrnu medalju.

Pomoćni trenernaše reprezentacije Dragan Antić prezadovoljan je učinkom naše reprezentacije jer su juniori najavili  uspešnu takmičarsku gpdinu. Inače, učešće reprezentacije na 10. Donut cupu 2023 podržalo je kroz obezbeđenje finansijske podrške Ministarstvo sporta Republike Srbije. N.S.

Komentariši:

Vaša email adresa neće biti objavljena.Obavezna polja su označena *

*