Home / Fudbal / ČARAPANI UTEPALI NIŠLIJE NA ČAIRU Napredak je nadmenom igrom u gostima pobedio Radničkog i ako je za protivnika imao i sudiju Simovića

NIŠ (29.10.) – U komšijskom vojevanju protkanom vazda golemim rivalitetom i rezultatskom neizvesnošću, fudbaleri Napretka su u gostima na Čairu, osvojili važne bodove dobrom igrom koja se dopala i tamošnjim ljubiteljima fudbala. Obično posle osvojenih bodova retko se komentariše suđenje, ali ne treba prećutati da su Nišlije na ovoj utakmici imale veliku naklonost sudije Novaka Simovića iz Lovćenca.

Čarapani su već u 18 minutu golom Envera Alivodića nagovestili da ih interesuju samo tri boda. Posle voćstva Radnički je bezuspešno pokušavao da poravna rezultat i tako se otišlo na odmor. U nastavku je u 61 minutu voćstvo duplirao Đerić, potom su domaćini smanjili, da bi im Alivodić ugasio svaku nadu u 74 minutu (1:3). Na ovom  meču strelci su imali i propustili još po nekoliko prilika da promene rezultat.  D.M.