Home / Fudbal / ČARAPANI PROTUTNJALI IVANJICOM Vidno umorni od meča sa Partizanom fudbaleri Napretka pobedili u gostima i ekipu Javora

KRUŠEVAC (13.12.) – Ono šta su najavljivali fudbaleri Napretka to su i ostvarili – pobedili su i ekipu Javora na gostovanju u Ivanjici (0:1). Dobro su odradili posao i ako je bio primetan umor posle teške utakmice sa Partizanom i sada zasluženo zimuju na sedmom mestu superligaške tabele.

U Ivanjici je bilo šansi ispred oba gola, a mrežu Javora zatresao je napadač Đerić u 66 minutu. Treba reći da je domaćinu dosta pomagao sudija Srđan Obradović iz Jagodine, a vrhunac je bio nedosuđen klasičan penal za Napredak, kada je oboren Vukanović u kaznenom prostoru.

– Posle utakmice sa Partizanom umorni i teški ušlu smo u susret sa Javorom. To se videlo u prvom delu, ali u nastavku smo pojačali tempo, napravili i priliku i postigli gol baš kada je trebalo- rekao nam je Aleksa Vukanović, napadać Napetka. D.M.