NOVO
Home / Info / SUDIJA POBEDIO ČARAPANE U SETUBALU Napredak je drugi meč u Portugaliji igrao dobro, ali je Vitorija slavila uz pomoć delioca nepravde

SETUBAL – Fudbaleri Napretka izgubili su i drugu utakmicu na Međunarodnom turniru u portugalskom gradu Setubalu. Prvu ih je pobedila Benfika (3:0) zbog umora koji ih je stigao jer krenuli direktno sa priprema sa Tare i dugo putovali, a u drugoj su poraženi od Vitorije (2:1) jer su za protivnika pored domaćina imali i pristrasnog sudiju.

Čarapani su protiv Vitorije igrali mnogo bolje nego na prvoj utakmici, napadali, imali igru, poveli u 39 minutu golom Kostića i sa tim rezultatom otišli na odmor. U nastavku sudija kao da je obukao dres domaćina i počeo otvoreno da mu pomaže. Najpre je isključio iz igre Kostića u 51 minutu, onda pogurao da domaćin izjednači i konačno pobedi.