NOVO
Home / Fudbal / SUDIJA MAKSIMOVIĆ ZASMEJAVAO GLEDAOCE Na prvolgaškom debiju „gumarci“ su imali na terenu dva protivnika – Bežaniju i delioca pravde

KRUŠEVAC – Prvoligaški novajlija Trajal se na debiju protiv Bežanije u Beogradu predstavio kao ozbiljna i ambiciona ekipa koja će u novom društvu biti neugodan protivnik za mnoge starosedeoce. Dominantna Igra „gumaraca“  naročito se videla u prvom delu meča kada su vezli po terenu, stvorila i propustila tri idealne priike a Bežanija nije uputila nijedan šut na gol, ali u nastavku se sve preokrenulo i poraz je bio neminovan – 2:0 (0:0).

Domaćin je posle odmora uvideo da teško može doći i do boda protiv razigranog Trajala i krenuo je sa izuzetno grubom igrom koju je sudija Đorđe Maksimović iz Inđije na sraman način tolerisao. Drsko je seckao igru i nije dozvoljavao da se i u nastavku razmahnu, svirao je kontra faulove i zasmejavao gledaoce. Kulminacija je bila dosuđeni jedanaesterac koji, igrači ističu, “ne bi svirao nijedan igrač Bežanije”. Zbog toga je i poraz bio neminovan.