Home / Fudbal / SPECIJALISTI ZA GOSTUJUĆE TERENE Fudbaleri Napretka pobedili Rad na Banjici (2:0) i pokazali da su maheri za ekipe iz naše prestonice

KRUŠEVAC – Na posledenjih sedam ovojesenjih prvenstvenih utakmica fudbaleri Napretka u gostima ne znaju za poraz. Tri susreta su remizirali, a danas su protiv Rada na Banjici (2:0) ostvarili i četvrtu pobedu i tako posebno postali specijalisti za osvajanje bodova u našoj prestonici .

“Građevinari” nisu mogli igrom da im priđu, vezli su po terenu i iz lepo osmišljenih akcija očas su dolazili do gola domaćina. Golovima vodećeg superligaškog strelca Alekse Vukanovića i Miloša Vulića pobedu su ostvarili već u prvom poluvremenu, a posle toga je bilo sve lako.

– Bili smo dominantni u napadu i jaki u defanzivi. Postigli smo na vreme dva gola, ali i u drugom poluvremenu napravili smo još nekoliko šansi. Rad je imao neke pokušaje koji za nas nisu predstavjali nikakav problem- kazao nam je Aleksa Vukanović, ubojiti golgeter Napretka. D.M