NOVO
Home / Fudbal / U NASTAVKU PRVENSTVA NE PODIŽU GLAVU Samo berićetna jesen još drži Napredak u prvih osam ekipa jer je sada osvojio bod na četiri meča

KRŠEVAC – Iznenađujuće slabe  rezultate u nastavku prvenstva nižu fudbaleri Napretka. Odigrali su četiri utakmice i osvojii samo bod uz zaprešpašćujuću gol razliku (10:1). Ova ekipa i ne nalikuje na onu jesenju koja je harala superligaškim terenima. Sada je u napadu vidno potpunao odsustvo efikasnsti, a u odbrani je premnogo šupljina po kojima se protivniči ponašaju kao na promenadi.

Na minuloj utakmici, protiv Čukaričkog gostima, bili su bolje nego na prethodne tri, uspeli su da povedu golom Ivanovića, tada su pokazali da su došli da igraju fudbal i na odmor otišli sa pozitivnim rezutatom. Ali, već u prvom minutu nastavka domaćin je poravnao rezultat. Posle je golman Nikola Petrović bio na velikim mukama da bi u 90 minutu kapitulirao i domaćin došao do pobede.

– Ovo je prva utakmica koju smo igrali u nekim regularnim uslovima, na normanom terenu. Imali smo sreće da povedemo, ali ne i kod primljenih golova. Sa ovakvom odbranom i ne možemo bolje, primili smo dva smešna, prava dečija gola. Žao mi je što nismo uzeli barem bod, ali moramo nekako da izguramo i ostanemo u plej-ofu- izjavio je Milorad Kosanović, trener Napretka.   Zorica LUČIĆ